AONE – Profil značky

AONE - ProfilAONE je špičková slovenská firma ktorá sa zaoberá výrobou doplnkovej výživy pre profesionálnych športovcov, rekreačných športovcov ale aj bežnú populáciu. Aone zamestnáva skutočných odborníkov na výživu a biochemikov, z ktorých mnohí sú takisto veľkí nadšenci športu. Vďaka tomu sú schopní vyvíjať produkty, spĺňajúce aj tie najnáročnejšie požiadavky na funkčnosť a kvalitu. Kvalitu jej výrobkov oceňujú aj v zahraničí, preto veľký podiel na jej produkcii je práve tovar, určený na export.

Značka ponúka široký výber doplnkov výživy, v rôznych radách. V ich porfóliu nájdete nielen produkty pre podporu budovania svalovej hmoty a sily, ale aj veľmi široký sortiment pre vytrvalostných športovcov – bežcov, futbalistov, hokejistov, triatlonistov a ďalších. Firma AONE sa riadi heslom Function First, čo znamená, že ich najväčšou prioritou je funkčnosť ich produktov.

AONE - ProfilAONE je vývojová firma

To predstavuje akýsi opak oproti jednoduchému nakúpeniu lacných surovín, ich následného zabalenia a predaja. Ten je následne podporený masívnym marketingom a bohužiaľ v súčasnosti tak mnohí plytvajú svojím úsilím, keďže ich v optiomálnom progrese brzdia nekvalitné výživové doplnky. AONE svoje produkty vyvíja, spracováva a balí priamo u seba. Suroviny sú podrobené prísnymi testami kvality. Vo svojich produktoch používajú pokročilé technológie, ako napríklad peptidovú technológiu, ktorou spracovávajú bielkovinové suroviny vo svojich produktoch.

Prísna kontrola kvality

Všetky doplnky od značky AONE podliehajú aj prísnym kontrolám kvality ako ISO22000:2006 a HCCP. Taktiež antidopingovým kontrolám a sú kontrolované antidopingovou agentúrou WADA a preto sú často využívané aj športovcami na najväčších svetových športových podujatiach ako napríklad Olympijské hry či Majstrovstvá sveta.

Naše skúsenosti

So značkou AONE máme v Ritual Fitness bohaté osobné skúsenosti. S predstaviteľmi tejto spoločnosti sme v blízkom kontakte viac ako 7 rokov. Za tie roky sme mali možnosť vyskúšať väčšinu z ich produktov, konzultovať ich zloženie do detailov a aj odporúčania na užívanie. Na základe toho môžeme s čistým svedomím tohoto výrobcu len odporučiť. Pri AONE si môžete byť istý, že produkt ktorý držíte je prvotriednej kvality a funkčnosti. 

Pridaj komentár